Aksesuar Modelleri

 

Aksesuar Modelleri
Aksesuar olarak kulanılabilecek bir çok farklı ürün bulunabilinir. Yada nerede kullanılacağı saptamak gerekir. Hangi ortam için bir aksesuar düşünüldüğü önemli bu aşamada. Örneğin ev oturma odasına aksesuar yada mutfağa yada bebek odası için. Her konuda çok çeşitli aksesur bulmamız mümkün ve bazı aksesuarları hiç bir masraf ödemeden kendimiz evde eski kullanılmayan ürünlerden ortaya çıkarmamız mümkün.

Örneğin kullanmaduğumuz bir akvaryumu çok şık bir aksesuar yapabiliriz. İçerisindeki deniz görünümünü bozmadan bir kaç farklı aydınlatma ile çok şık bir görüntü oluşturabiliriz. Yada kullamakta olduğumuz perdelerden sıkıldıysanız yeni bir görünüm kazandırmamız mümkün. Bunun için örneğin perdelerimize seçitli yerlerine bir kaç tane kalp modifi örüp asabiliriz beyaz perdeniz üzerine örüp koyacağımız kırmızı renkli kalpler çok romantik bir hava katabilir.

Yada kullanmaktan sıkıldığımız bir perdeyi etrafını biraz düzenleyip oturma odamızdaki masaya çok şık bir örtü yapabiliriz. Yada genelde ev hanımlarının çok severek yaptığı yastık örüleri yastıkların renkleri ile uyumlu dantel motifleri ile süsleyip çok şık görüntüler ortaya çıkartmamız mümkün. Evlerimizde yada ofisimizde istediğim ve
yapabileceğimiz bir çok aksesuar ürünü mevcut olduğu gibi. Satın alarakta mekanlarımızı süsleyebilir şık görüntüler ortaya çıkartabiliriz.

Kendimizin yapabileceği aksesuarlar sınırlı sayıda olsada insanın düşüncesi sınırsızdır ve el becersi oln biri bir çok kullanılmayacak eşyadan çok yeni ve şık görünümlü aksesuarlar oluşturabilirler. Genelde hanımların sürekli olarak elbiselerine yeni aksesuralar ekleyerek yeni görünüm kazandırdıkları bu günlerde. Sadece elbiseler değil bir çok üründe yapıbiliriz. Hazır olan bir çok aksesura mevcutda. Örneğin bir çok çeşit dekoratif ayna bulmamız mümkün hepsi birbirinden çok farklı ve çok şık. Kullanacağımız mekana uyum sağlayacak en doğru aksesuarı bulmamız çok önemli.

dekorasyon örnekleri,dekorasyon modelleri,ev dekorasyonu,2013 ev dekorasyonu,salon dekorasyonu,yatak odası dekorasyonu,oturma odası dekorasyonu,en güzel dekorasyon örnekleri,dekorasyon,mobilya,inegöl mobilya

Latest Comments
  1. Tora 31 Mayıs 2015

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir