Ayakkabılık Modelleri 2014

Evimizin giriş salonlarına uygun bir yere mutlaka bir ayakkabılık alırız. Aldığımız ayakkabılık kesinlikle şık olmalıdır. Çünkü evinize giren biri için göze ilk çarpan eşyaların başında gelmektedir. Evinizin dekorasyonu tamamlarken ayakkabılığa ihtiyacınız mutlaka olmaktadır. Nasıl bir ayakkabılık istiyorsunuz karar vermelisiniz. Raflımı yoksa Portmantomu? Ona karar verdikten sonra ayakkabılık almalısınız. Ayakkabılık Modellerine bakarak evinizin şıklığını bozmadan, evinizin giriş rengiyle uyumlu ve koyacağınız yerin büyüklüğüne göre bir ebatta ayakkabılık alırsanız, evin dekorunu tamamlamış olursunuz.

Ayakkabılık modelleri bu sene çok güzel modeller barındırmaktadır. Birbirinden renkli ve modellerle çok şık tasarlanmışlar. Gören herkesi büyüleyen modeller, evinde ayakkabılığı olanları da değiştirmeye teşvik etmektedir. Raflı modeller tasarımlarında mükemmel çizgiler barındırırken, portmanto ayakkabılıklarda bambaşka güzellikle sizleri beklemekte.

Ayakkabılık Modelleri arasından hoşunuza giden bir modeli seçerken, ayakkabılığı koyacağınız yerin duvar rengiyle uyum içinde olmasına dikkat edin. Yoksa evinizi güzelleştireyim derken, uyumsuz renk tonlarıyla göz zevkini rahatsız eden bir seçim yapmış olursunuz. Eviniz için ayakkabılık seçimi yaparken yeni modellere mutlaka göz atın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir