4e8e11f44219c0979280ff8d900ad841 Aydınlatma Modelleri | İnegöl Mobilya

Arama yap

Abone Ol

E-mail Adresinizi Girin:

Feedburner ile FeedBurner

Google

Aydınlatma Modelleri

Anasayfa > Aydınlatma

Aydınlatma Modelleri

avize modelleri inegol mobilya net 101 Aydınlatma Modelleri

Aydınlatma Modelleri

Avize hemen hemen her evde  bulunan dekoratif bir aydınlatma yönetimidir. Kullanılan ortamların tavanın ortasına aşağı doğru sarkık şeklinde bir çok çeşidi mevcuttur. İyi seçilmiş bir avize ile evimizin havasını tamamen değiştirmemiz mümkün. Oturduğumuz mekanın aydınlatmasının yanında mekanı daha bir şık göstren avizelerin oldukça çeşidini bulmamız mümkün. Genelde salonlarda kullanılan avizeler eve gelen yabancı birinin ilk dikkatini çeken ürün olur.İnegöl mobilya ekibi olarak sizlere bir birinden güzel aydınlatma modellerini tanıtmaya devam edeceğiz.

avize modelleri inegol mobilya net 121 Aydınlatma Modelleri

Avize fiyatlarıda buna orantılı olarak kullanılan malzemenin kalitesine ve modeline göre farklılık göstrebilir. Avizelerin fiyatını etkileyen en önemli unsurlardan biride el emeği ile olduğu ve tabikide avize üzerinde kullanılan değerli taşlardır. Avizeler kullanılan yerin kültürünüde yansıttığı gibi. Tekli avize yada çoklu avize olmak üzere iki farklı avize çeşidi bulmamız mümkün. Tek bir ışık ile aydınlatma yerine birden fazla ışık ile aydınlatma sağlanan avizeler çoklu avize grubuna girerler ve ahşap, klasik ve kristal avize seçenekleri mevcuttur.

avize modelleri inegol mobilya net 111 Aydınlatma Modelleri

Tekli avze çeşidi ise tek bir aydınnlatma sistemi üzerine kurulu aynı çoklu avize sistemi gibi bir çok farklı çeşii bulunmaktadır. Bu avize çeşitlerinden hangisi kullanmaya karar vermeden önce. Nerede kullanacağımız ve ne kadar bir aydınlatma sağlaması gerektiğini iyi belirlememiz lazım. Birden fazla aydınlatma sistemi olan avizlerin harcayacağı enerjide göz önünde bulunurulup avize seçimi yaparken bunada dikkat etmeliyiz. Tek aydınlatması mevcut ama çok şık avizeler bulmamız mümkün. Bu yüzden bütçemizide göz önünde bulurup evimizin dekoruna uygun bir avize seçmemiz doğru olacaktır.

avize modelleri inegol mobilya net 91 Aydınlatma Modelleri

Bunun yanında bulunduğumuz ortamı seçitli aydınlarma ürünleri ile aydınlatmamız mümkün olabilir. Örneğin Abajur genelde bir masa üstüne konulan küçük ama etkili aydınlatma sağlayabilirler. Evimize avizeler kadar olmasada ayrı bir hava katacakları kesin. Yada çeşitli modellerde lambalar ile aydınlatma sağlamamız mümkün. Örneğin oturduğumuz mekanın duvarlarında seçitli ebatlarda lambalar ile oturduğumuz yeri aydınlatmamız mümkün.

avize modelleri inegol mobilya net 29 Aydınlatma Modelleri

Yada tüm tavanda küçük küçük ampul ler takarak oturduğumuz yada çalışma ortamımızı aydınlatmamız  mümkün olacağını unutmamalıyız. Aydınlatma ile çok çeşitli alternetfiler olduğundan hangi ortamı ne kadar aydınlatacağımızı belirleyip ona göre bir aydınlatma sistemi seçmemizde fayda var.

avize modelleri inegol mobilya net 51 Aydınlatma Modelleri

2013 aydınlatma modelleri,aydınlatma fiyatları,en güzel aydınlatma modelleri,aydınlatma fiyatları,aydınlatma.

Bir önceki yazımıza git:2013 Farklı Aydınlatma Modelleri

Aydınlatma Modelleri

0 Yorum yapılmış

DMCA.com