Banyo Dekorasyonu

Bu günlerde banyonuzu yeniden elden geçirmek isteyen ve yeniden farklı bir boyuta taşımak isteyenler için yeni bir sayfa açarak başlıyoruz. İşe şeffaf cam duvarlar kullanarak başlıyoruz. Amacımız burayı evle bütünleştirmek. Banyonun, evin bir parçası olmasını istiyoruz. Çoğu kişinin günlük koşuşturma içerisinde küvete ayıracak zamanı pek bulunmamakla birlikte banyoyu bu koşuşturma içerisinde geçiştirmektedir.

Hızlı bir duş güne başlamanın en iyi çözümü olarak görünse de banyo yaparken değişikliği herkes istemektedir. Ama biraz görselliğe, biraz da tembellik yapma hakkını düşünerek, tasarımlarda hem duş hem de küvete yer vererek sizler için her iki seçeneği de bir arda tutmaya çalıştık.

Duşun bulunduğu kısım, cam duvarla birleşen püskürtme beton kaplı duvarlarla çevirerek harika bir banyo dekorasyonuna sahip olun. Zemini doğal granit ile kaplayarak farklı bir stil yaratmış olacaksınız. Bu granit kaplama ile yüzeyi oldukça pürüzlü ve kaba bırakılmış bir kaplama olması nedeni ile banyodaki ıslak zeminde kayma gibi kazalar ortadan kalkmaktadır.

Küveti camla buluşturarak yarattığınız bu farklı banyo dekorasyonunda günün yorgunluğuna bu küvete girip kendiniz bırakınca anlayacaksınız.

banyo dekorasyonu, dekorasyon, banyo, banyo dolapları, banyo modelleri, banyo fayansları, ev dekorasyon

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir