Baza Ve Başlık Fiyatları

Bizim için önem taşıyan evimizin yatak odasını ve yatak odası mobilyaların da yatağımızın başlık kısmını  çeşitli model ve ebatlar da hatta sipariş verip  özel yaptırabileceğimiz baza başlıkları ile süsleyebiliriz, model seçimi tamamen sizlerin zevkine bağlıdır, firmalar  baza başlık modellerinde tüketicelerimiz için çok değişik modeller üretmişlerdir.

Mesela bu model tamamen sizin tercihinize bağlı olan ses sistemli ışıklı baza başlığı başlığı çok güzeldir ,yatağımıza yattığımız da özellikle müzik dinlemekten ve kitap okumaktan zevk alanlar için çok uygundur,biraz fiyatı yüksek gelse de alabileceğiz keyfe değmektedir, taksitli fiyatı ise ölçüsüne göre değişmektedir, 120 cm lik bir ölçü için 4 ay taksit seçeneği bulunmakla birlikte 741 00 tl dir, 4 taksit seçeneğin de 185, 25, tl 12 ay taksit seçeneğinde ise 61, 75 tl gibi seçenekleri vardır.

Fiyatları baza başlığının ölçüsüne göre değişim gösterir,bu baza başlığını İŞ BİR YATAK FİRMASIN da bulabiliriz,ayrıca yaptıkları kampanyalarda müşterilere kolaylık sağlarlar, eski yatağı getir 3’lü seti al gibi 3’ü bir yerde eski yatağını getir adı altında kampanyalar da  yapacağımız değişimler de kolaylık sağlarlar.

Bunun yanı sıra da 30Tl den  başlayan 90 Tl ye kadar fiyatı olan baza başlıkları da bulabiliriz, deri kaplamalı ve kullanılan ağacın kalitesi  daha iyi olan ürünler de tek kişilik baza başlığını 90 Tl ye de ASM Firmasında  bulabiliriz.

baza, başlık, baza modelleri, başlık modelleri, baza fiyatları, başlık fiyatları, istikbal baza, istikbal başlık, ucuz baza modelleri, ucuz başlık modelleri

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir