Bellona Köşe Takımları 2014

Özellikle bayanların alanıdır evler ve yine özellikle bayanlar dekore eder evlerini ev lirini dekore ederlerken ise şık durmasını isterler aldıkları eşyaların. Ayrıca konforlu olmasını da arzu ederler. Bütün bunların hepsini değerli müşterilerine sunan Bellona Köşe Takımları evlerin harika bir görünüme girmelerini sağlamanın yanı sıra tarz bir duruşa bürünmelerini de sağlamaktadırlar.

Bir dokunuşla kullanılan alanlarda adeta çiçekler açmışçasına fark yaptıran birbirinden hoş Bellona Köşe Takımları deri kaplamalı modelleri ile çok fazla sayıda renk seçenekleri ile çıkarılıp yıkanması sağlanan minderleri ve yastıkları ile özellikle bayanların kalplerini çalmaktadır. Bazı modellerinde yine isteğe bağlı olarak yan kısımlarında sandıklı dolapları bulunmaktadır. Çok fazla sayıda renk seçeneği bulunan büyük yastıklara sahiptirler. Köşe takımlarının yanında birde koltuk bulunmaktadır ve yine oldukça şık bir görünüme sahiptirler.

Evlerinizde tercihiniz konfordan güzel görünümden yana ise Bellona Köşe Takımları sizin ve sevdiklerinizin tercihleri arasında yer almalıdır. Köşe takımının en büyük avantajı olan az yer kaplamaması sayesinde sevdiklerinize ve sizlere çok fazla yaşam alanı bıraka bilmektedirler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir