Bellona Köşe Takımları Modelleri Ve Fiyatları 2014

Bellona  mobilya da 2014 şık  ve kalitesi ile köşe takımları sizleri beklemektedir. istediğiniz odanızda kullanabileceğinizi  istediğiniz renk ve desenlerde  olan Bellona köşe takımlarını görmeden sakın bir köşe takımı almayınız deriz.

Eğer evinizi yeniden dekore ediyorsanız  ve bir köşe takımı da arıyor veya eskisinden sıkıldıysanız Belona’nın hem kalitesi hem uzun süre dayanıklığı,hem makul fiyatlarıyla tercihler arasında ilk sıralardadır, Bellona köşe takımları peşin fiyata 2.500 TL den  başlamaktadır, Bellona köşe takımının içerisinde köşe haricinde tek berjerli köşesi düz ve sade renkte berjeri desenli modelleri odanıza ayrı bir hava katacaktır yanlarında sehpa ilaveli köşe takımları sizin için çok uygundur .

Odanız küçük bir alan sahipse sehpa derdinden de kurtulmuş oluyorsunuz ,siyahla beyazın hakim olacağı bir köşe takımı tercih edilirse farklı renk uyumu yakalayıp morlar- sarılar-yeşiller le odalarda bahar havası yaşatılacaktır.

Bellona mobilyanın yeni köşe takımlarından biri olan Levante’yi mutlaka görmelisiniz odanıza bahar renklerini yansıtan bu takım çok şık  olmakla birlikte peşin fiyata 3.174,80 TL ye sahip olabilirsiniz  yada kredi kartına bir peşin 5 taksitte de alabilmektesiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir