Bodrum Yazlık Ev Dekorasyonları

Bodrum’un en klasik manzaralarından biri olan ve sizi denizin ortasında gibi hissettiren Bodrum Kalesi görünümünün, evin salonundan çatı katındaki havuzuna kadar size eşlik ettiği Feryal –Gülman’ın yaz+rk- evj»a?”ılmış Bodrum evfcriftfien çokfarklı

Hala diğer dairelerinin inşaatı devam eden projede, Feryal Gülman’a ait penthouse tepeden bir bakışla Bodrum’un merkezini ve gün batımına ev sahipliği yapıyor. Evin en farklı bölümünü oluşturan en üst kattaki havuz ve çevresi, parti alanı ve misafirleri ağırlama üzerine kurgulanmış.

Bodrum’un merkezinden sırtınızı denize doğru döndüğünüzde, hemen karşınızdaki tepeden size göz kırpan bir ev burası. İki katlı ev, Feryal Gülman’ın Bodrum’daki ilk evi. Bodrum’da artık otellerde konaklamayı değil, kendi yazlık evinde olmayı tercih ettikten sonra Ofton İnşaat’ın yeni projesi olan Elysium Miramar Bodrum Evleri’ni seçmiş. Villa ve penthouse alternatifleri arasından farklı ve yeni bir tarza sahip olduğu için bu penthouse‘a karar vermiş. Bu daire, iki katlı. Girişte sizi salon karşılıyor.

Hemen yan bölümde yemek masasının konumlandığı alan, banyo, mutfak ve teras var. Terastan farklı bir mimariyle merdivenlerden üst bölüme çıktığınızda bir oturma alanı ve havuzu görebiliyorsunuz. “Üst kattaki havuz keyifli bir kullanım amaçlanarak yapılmış. “Normalde villa tarzına daha alışık olduğumu söyleyebilirim ama bu mimari bana daha farklı geldi. Aynı zamanda Bodrum’da da çok alışılmış bir proje tarzı değil. Bu açıdan baktığımda, şimdi kullandıkça da doğru bir seçim yaptığımı düşünüyorum. Örneğin misafirlerim geldiği ve onlara üst kata çıkalım dediğim zaman evin içinde merdiven arıyorlar. Balkona çıkıp merdivenle yukarı ulaşılacağı kimsenin aklına gelmiyor. Özetle bu, herkes için yeni bir tarz, keyifli bir oturum.”

yazlık-ev-dekorasyonu-4.jpg

living-azul-blanco-y-negro.jpg

yazlik-ev-dekorasyonu-2.jpg

bodrum_dekorasyon-13.jpg

yazlık-ev-yatak-odası-dekorasyon-fikirleri.jpg

bodrum_dekorasyon-2.jpg

yazlık-ev-dekorasyonu-3.jpg

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir