Dekoratif Fikirler

Merhaba değerli İnegöl Mobilya takipçileri sizlere bugün dekoratif fikirleri tanıtmak istiyorum. Hemen hemen hepimizin içinde vardır yaratıcılık ve dekoratif fikirler. Her birimiz farklı farklı özelliklere kapsayan tasarımlar üreterek, evimizi, bahçemizi, ofisimizi ve eşyalarımızı bu fikirler sayesinde daha bir güzel ve kullanılabilir yapabiliriz.

Cam kavanozlar için dekoratif fikirler tasarlamak ince bir özellik olmakla beraber, kullanılan eşyanın cam olması ayrı bir önem kazanmaktadır. Piyasada satılan birçok ürün için kullanılan cam kavanozlarla neler yapabiliriz diye şöyle bir baktığımızda, hemen aklımıza saklama kabı ve canlı çiçeklerimiz için saksılar ilk akla gelenler arasında yer alanlardır. Bunların yanı sıra ayrıca daha bir hoş görünüme sahip olan kalemlik, kaşık ve çatallık, kumbara, şekerlik gibi fikirleri de deneyebilirsiniz.

Cam kavanozlar için dekoratif bir fikir olarak üzerini pastel tonları ile boyanması ve hazırlanacak olan malzemenin bu şekilde hazırlanması apayrı bir incelik katacaktır. Eğer boya kullanmayacaksanız düzgün bir şekilde renkli mukavvalar ve jelatinler de kullanabilirsiniz. Kavanozlarımızın içine renkli kumlarla içine bir adette mum koymak suretiyle loş bir ortam yaratabilir, sevdiğiniz ile başbaşa romantik bir hava ortamında yemek yiyebilirsiniz. Küçük küçük kavanozların üzerine rengarenk boyayarak, kapaklarından veya boynundan bağlanan iplikler vasıtasıyla yukarıdan sarkan sarkıtlar yapabilir, ara sıra bunları vurmak suretiyle kulağa hoş gelen sesler çıkarabilirsiniz. Daha farklı fikirler ortaya çıkarmak sizin elinizde. Yeter ki cam kavanozlarımızı yerinde kullanarak dekoratif fikirler üretebilelim. İnegöl Mobilya.net Sundu…

dekorasyon, dekorasyon fikirleri, ev dekorasyonları, dekoratif vazolar, mobilya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir