986ffd82c507d3f710723f762a9826a8 Döşemelik Kumaş Modelleri | İnegöl Mobilya

Arama yap

Abone Ol

E-mail Adresinizi Girin:

Feedburner ile FeedBurner

Google

Döşemelik Kumaş Modelleri

Anasayfa > Döşemelik Kumaş, Keteks, Markalar

dosemelik kumas modelleri 61 Döşemelik Kumaş Modelleri

Döşemelik Kumaş Modelleri

Tasarımlarımızda doğal olmakla beraber teknolojiyi bir araya getirerek ve romantik desenlerden oluşan yeni 2013 yılı modellerimizi görenler, kumaşlarımızdan gözlerini alamıyorlar. Flora ve fauna olarak adlandırılan çiçekli ve doğa temalı figür ve desenli mobilya kumaşlarını, hayata geçiren tasarımcılarımızın hazırladığı modeller en son derece dijital baskı teknikleriyle kumaşlara taşınmıştır. Lazer kesme ve yakma teknolojileri kullanılarak üretilen kumaşlarımız, geleneksel motiflerle modern bir görünümün ardına gizlediği sıcaklık ve duygusallığı da katarak yeni tarzlar yakalamışlardır.

dosemelik kumas modelleri 12 Döşemelik Kumaş Modelleri

Yeni kumaş serimiz; sanki değişik dokular, renkler ve kumaşlardan zaman içinde, kendiliğinden bir takım oluşturmuşsunuz gibi hissetmenizi sağlayacak. Tasarımcılarımız  yastık kılıflarından örtülere, perdelere kadar kumaşlarda bütün modellerimizi değiştirdiler. Hatta koltuklarını kaplatmak isteyenler müjde! 2013 yılında geçmiş yıllardan esinlenerek sade veya çiçeklerle bezenmiş yeni modellerimiz değişik renk ve desenlerle karşımızda.

dosemelik kumas modelleri 9 Döşemelik Kumaş Modelleri

Tasarımcılarımız hayvanlar, bitkiler, kelebekler ve doğa koleksiyonumuzun temasını oluşturan temel yapı taşlarından esinlenerek yola çıkmışlardır. Bu özelliği kumaşlardaki desenlere taşıyarak yeni modeller çizmişlerdir. Bunun yanında kumaşlarda kullanılan ipliğin kalitesi ve çeşidi de çok önemlidir. Keten ve pamuklu kumaşlar en önde yer alıyor.

dosemelik kumas modelleri 37 Döşemelik Kumaş Modelleri

döşemelik kumaş modelleri, kumaş modelleri baskılı kumaş modelleri, 2013 kumaş modelleri, keteks döşemelik kumaş modelleri

Bir önceki yazımıza git:Muhteşem Bir Tv Koltuk Modeli

Döşemelik Kumaş Modelleri

0 Yorum yapılmış

DMCA.com