Döşemelik Kumaş Modelleri

Döşemelik Kumaş Modelleri

Tasarımlarımızda doğal olmakla beraber teknolojiyi bir araya getirerek ve romantik desenlerden oluşan yeni 2013 yılı modellerimizi görenler, kumaşlarımızdan gözlerini alamıyorlar. Flora ve fauna olarak adlandırılan çiçekli ve doğa temalı figür ve desenli mobilya kumaşlarını, hayata geçiren tasarımcılarımızın hazırladığı modeller en son derece dijital baskı teknikleriyle kumaşlara taşınmıştır. Lazer kesme ve yakma teknolojileri kullanılarak üretilen kumaşlarımız, geleneksel motiflerle modern bir görünümün ardına gizlediği sıcaklık ve duygusallığı da katarak yeni tarzlar yakalamışlardır.

Yeni kumaş serimiz; sanki değişik dokular, renkler ve kumaşlardan zaman içinde, kendiliğinden bir takım oluşturmuşsunuz gibi hissetmenizi sağlayacak. Tasarımcılarımız  yastık kılıflarından örtülere, perdelere kadar kumaşlarda bütün modellerimizi değiştirdiler. Hatta koltuklarını kaplatmak isteyenler müjde! 2013 yılında geçmiş yıllardan esinlenerek sade veya çiçeklerle bezenmiş yeni modellerimiz değişik renk ve desenlerle karşımızda.

Tasarımcılarımız hayvanlar, bitkiler, kelebekler ve doğa koleksiyonumuzun temasını oluşturan temel yapı taşlarından esinlenerek yola çıkmışlardır. Bu özelliği kumaşlardaki desenlere taşıyarak yeni modeller çizmişlerdir. Bunun yanında kumaşlarda kullanılan ipliğin kalitesi ve çeşidi de çok önemlidir. Keten ve pamuklu kumaşlar en önde yer alıyor.

döşemelik kumaş modelleri, kumaş modelleri baskılı kumaş modelleri, 2013 kumaş modelleri, keteks döşemelik kumaş modelleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir