Evimi nasıl dekore edebilirim

İllüstrasyonlarla renklendirdiği tişörtlerde sanat ve modayı buluşturan tasarımcı Ceylan insel, Bebek’teki evinde favori objelerini paylaşıyor eda türkmen Anlamlı Hediye

Rahatlatan Renkler

“Babür incedayı’nın deseninin dokunduğu yastık, yumuşak tonlarıyla içimi açıyor.”

“Eşyaların da bir rııhıı ve enerjisi okluğuna inandığımdan, sevdiklerimden gelen objeler benim için çok sev i iade ediyor.”

Eğlenceli tasarımı ve pratik kullanımıyla Emzik Bandı’nı bebeğinizin kıyafetine tutturun, emzik yere düşmesin, aklınız bebeğinizde kalmasın.

Doğanın izlerini taşıyan Terra’nın ahşap yüzeyi mutfağınıza özlediğiniz huzuru getiriyor. Bakır kulplar natürel etkiyi sürdürürken kestanenin sıcak etkisi davetkar mutfaklar yaratıyor.

Yeni IKEA METOD mutfaklar, size yepyeni yaratıcı çözümler sunuyor. Mutfağınızın her köşesini değerlendirebileceğiniz, pratik, kullanışlı ve düzenli METOD serisiyle tanışın, hayalinizdeki mutfağı kolayca tasarlayın.

Evimi nasıl dekore edebilirim_0.jpgEvimi nasıl dekore edebilirim_7.jpgEvimi nasıl dekore edebilirim_3.jpgEvimi nasıl dekore edebilirim_2.jpgEvimi nasıl dekore edebilirim_1.jpgEvimi nasıl dekore edebilirim_9.jpgEvimi nasıl dekore edebilirim_8.jpgEvimi nasıl dekore edebilirim_11.jpgEvimi nasıl dekore edebilirim_4.jpg

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir