4634f4ad3823aa0b520eecd77f335a42 Genç Odası Modelleri | İnegöl Mobilya

Arama yap

Abone Ol

E-mail Adresinizi Girin:

Feedburner ile FeedBurner

Google

Genç Odası Modelleri

Anasayfa > Genç Odası

Genç Odası Modelleri

genc odasi modelleri inegol mobilya net 12 Genç Odası Modelleri

Genç Odası Modelleri

Bebekler için alının beşikler oyuncaklar zaman geçtikçe ve büyüdükçe bebekler çoçuk için biraz daha büyük ve geniş yataklar alınır oyuncaklarda değişir. Çoçukluktan bir adım sonra yani 13-14 yaşlarına gelen gençler için her evde ayrı bir odaya sahip olmaları gerekli. Bunun için en başta  ayrı yatak şart. Ayrı bir oda tahsil edlebilinir. Genelde geç odaları kişinin zevkine göre dizayn edilir. Geçler genelde artık zamanlarının büyük bir kısmı için bu odaları kullancağından herşey kendi istedikleri ve beğendikleri gibi olmalıdır.

genc odasi modelleri inegol mobilya net 24 Genç Odası Modelleri

Bunu düşünen firmalarda gençlerin akıllarına gelecek tüm tasarımları üreterek satışa sunarlar. Burada dikkat edilmesi gereken konu genç odası seçerken doğru malzemelerin kullanıldığından emin olmalıyız. Yani mesela kulanım kolalığı bir erişkin için değilde bir gencin kullanacağı tarza yapılmış olmalı yada mobilyalarda rafların kullanıldığı yerlerin sabitlendiğinden emin olmalıyız çünkü bu odayı kullanacak kişi bu konuları pek bilmediğden nereye nasıl kullanaçağı bilmez ve kendine zarar verebilir. Yatağın yada odada bulunan mobilyaların kalitesini kontrol etmek gerek.

genc odasi modelleri inegol mobilya net 12 Genç Odası Modelleri

İnsan sağlığına zararlı boyalar yada herhangi başka ürünlerin bulunduğu mobilyaları tercih etmemek gerekir.  Genç odası üretimi yapan bir çok firma olduğundan seçim yapmamız ve en sağlıklı en kullanışlı ve uzun ömürlü genç odasını seçmemizde fayda vardır. Örneğin bir genç odasında bulunması gereken olmassa olmazı yatak kaliteli ahşap mobilyadan üretilmiş ve sağlığa zarar vermeyen ürünlerin kullanıldığı bir yatak, bir çalışma masası mümkünse çok geniş olmamalı ve boyuda erişkin birini kullanacak boyda olmamalı ve giyisi dolabı olmalı bunun yanında bu odayı kullanacak kişi bu odayı sadece yatak odası gibi kullanıyormuş gibi düşünmek yanlış olur.

genc odasi modelleri inegol mobilya net 22 Genç Odası Modelleri

Çünkü gençlerin vaktinin büyük kısmını burada geçireceğinden bir kitaplık konulabilinir yada bilgisayar kullanıyorsa bir bilgisayar masası yada televizyon konulması mümkün. Tabi bunların yanında odayı kullanacak kişinin bir hobisi ve onu her zaman yanında istemesi  mümkün bu yüzden odanın bir kısmı da buna ayırabiliriz. Bu yüzden genç odaları normal bir yatak odası dışına çıkmakta ve hem yatak odası hem oturma odası bazen mutfak olabileceğini unutmamak gerekir.

genc odasi modelleri inegol mobilya net 19 Genç Odası Modelleri

Hal böyle olunca mobilya seçimi yaparken birden fazla fonksiyonlu mobilyaları tercih edip odadan yer kazanmamız mümkün çünkü genelde evin en küçük odası gençler için ayrılır. Dikkat edilmesi gereken bir hususta genç odasız dekoru yaparken odanın renklerini dikkat edip canlı renkler kullanmakta fayda var çünkü hernekadar da gençlerin isteği üzerine dizayn edilirse odada yaşayan daha tam olarak hayatından emin olmadığından piskolojik durum yaratabilir.

genc odasi modelleri inegol mobilya net 10 Genç Odası Modelleri

Yani siyah mobilyalar siyah perdeler yada siyak boyanmış oda yada herhangi bi köşesi  odanın havası çok değişik hallere savurur. Çok canlı renk istemeyen gençler olabileceğinden odayı dizayn eden ebebenler pastel renkleri kullanması da mümkün.  Bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biride böyle bir oda hazırlamadan içinde yaşayacak kişinin kesinlikle fikrini alıp odayı onun istediği biçimde dizayn etmeye çaba göstermeliyiz. Oranın kendine ait ama başlarının gözetiminde bir yer olduğunu bilmesi gerekemelidir. İnegöl mobilya fark yaratmaya sizleri kalite ile buluşturmaya devam ediyor…

genc odasi modelleri inegol mobilya net 2 Genç Odası Modelleri

2013 genç odası,gen odası modelleri,genç odaları,en güzel gen odaları,genç odası fiyatları,mobilya,dekorasyon,aksesuar,inegöl mobilya

Bir önceki yazımıza git:Bellona Hali Fiyatlari

Genç Odası Modelleri

0 Yorum yapılmış

DMCA.com