Golden Key Kartalkaya

RÜYA OTELi

Kayak severler müjde! Unutulmaz dağ tatilinin popüler adresi Golden Key kış sezonunu açtı. Otelin sıcak ve rafine dekorasyonunun yanı sıra sunduğu lezzetleri ve spa ritüeli ile unutulmaz bir kış tatiline hazır olun.

Sedat ve Şebnem Uyar çininin sahip oldııgıı Golden Key, Kartalkaya’nın en iyi beton prefabrik yapı ödülüne layık görülmüş butik oteli aynı zamanda. Lobisinden içeri adım attığınız anda benzeri kayak otellerinden ayrıldığını hemen hissediyorsunuz zaten.

Fransız mimar Lea Invent tarafından tasarlanan otelin iç dekorasyonunu mekanın zevkli sahibesi Şebnem Uyar ve özgün tasarımları ile dikkat çeken Şeref Aldemir ev sıcaklığında şekillendirmiş. Brasserie ve ana restoranında sunulan Türk ve dünya mutfağının birbirinden lezzetli yemekleri yazlık Börtübet ve Hisarönü Golden Key Otellerin mutlağından çok bilindik iki isini. Kasını Işık ve Oktay Orınaıı’a emanet. Brasserie’de dağ manzarası eşliğinde bu şeflerin özenle hazırladığı ravioli. makarna, risotto ve taş fırından çıkmış pizzasını mutlaka tadmalısınız.

Jakuzili terasa sahip spasında ise kayak sonrası alabileceğiniz harika masaj mönüleri düşünülmüş. Burada kendinizi marifclli ellere bıraktığınızda günün tiim yorgunluğunu atmanız garanti. 4.3 farklı büyüklükteki oda ise her seferinde başka birinde kalmak isteyeceğiniz türden şaşırtıcı ve konforlu dekore edilmiş. Her bir odanın dağ manzaralı özel konumu, içinde rahatlatıcı müzik ve koku yayan YUN terapisi sizi bekleyen en güzel ve en ince sürprizlerden sadece birkaçı burada.

Golden Key Kartalkaya_9.jpgGolden Key Kartalkaya_7.jpgGolden Key Kartalkaya_6.jpgGolden Key Kartalkaya_1.jpgGolden Key Kartalkaya_4.jpgGolden Key Kartalkaya_14.jpgGolden Key Kartalkaya_10.jpgGolden Key Kartalkaya_13.jpgGolden Key Kartalkaya_12.jpgGolden Key Kartalkaya_2.jpgGolden Key Kartalkaya_8.jpg

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir