4e71a5f5302db68583d650e53dbb8c14 İkea Dolapları | İnegöl Mobilya

Arama yap

Abone Ol

E-mail Adresinizi Girin:

Feedburner ile FeedBurner

Google

İkea Dolapları

Anasayfa > İkea, Markalar

ikea dolaplari 7 İkea Dolapları

İkea Dolapları

 

Bir salonda herkes için dolap olmalı. Çizgi romanlardan oyunlara DVD’lere kadar her eşya için. BESTA ile her türlü eşyaya yer bulacaksınız. INDERA dolap içi düzenleme parçaları sayesinde tüm eşyaları bulmak, her şeye erişmek kolay olacak. Tabii, işi bittikten sonra tekrar yerine yerleştirmek de!

Ailenizin her üyesine kendi dolabını ayırın! Böylece her şeyi derli toplu ve düzgün tutmaya çalışırken neyin nerde olduğunu da bulmak da kolay olur.

ikea dolaplari 8 İkea Dolapları

Kapaklı dolap; gizli olarak bulunan,  Lake saklama sistemi kaplama çelik özelliğine sahip olup toz tutmayan özelliği vardır. Üstelik duvar rafının içinde ve çekmeceli kutularında CD ve DVD’ler  için bolca saklama alanı bulacaksınız.

GRANEMO camlı dolabın kapaklarını açmak çok harika! Çünkü bu sürgülü kapaklar etraftaki eşyalara çarpmıyor, salonda hiç yer kaybetmiyor.

Eşya saklama sırlarımız ortaya çıktı!

Herkese yetecek kadar yer açın. Doğru dolap kombinasyonuyla duvarlarınız çok eşya kaldırır! Böylece size de, aileniz için istediğiniz gibi döşeyeceğiniz daha büyük bir salon kalır.

BESTA dolap sisteminin o kadar çok parçası var ki tam istediğiniz kombinasyonu yaratmak çok kolay. Hatta dolabın ortasına çalışma masası koymak çok kolay artık.

ikea dolaplari 3 İkea Dolapları

ikea dolapları, ikea kitaplık, ikea mutfak dolabı

Bir önceki yazımıza git:Muhteşem Bir Tv Koltuk Modeli

İkea Dolapları

0 Yorum yapılmış

DMCA.com