İkea Dolapları

İkea Dolapları

 

Bir salonda herkes için dolap olmalı. Çizgi romanlardan oyunlara DVD’lere kadar her eşya için. BESTA ile her türlü eşyaya yer bulacaksınız. INDERA dolap içi düzenleme parçaları sayesinde tüm eşyaları bulmak, her şeye erişmek kolay olacak. Tabii, işi bittikten sonra tekrar yerine yerleştirmek de!

Ailenizin her üyesine kendi dolabını ayırın! Böylece her şeyi derli toplu ve düzgün tutmaya çalışırken neyin nerde olduğunu da bulmak da kolay olur.

Kapaklı dolap; gizli olarak bulunan,  Lake saklama sistemi kaplama çelik özelliğine sahip olup toz tutmayan özelliği vardır. Üstelik duvar rafının içinde ve çekmeceli kutularında CD ve DVD’ler  için bolca saklama alanı bulacaksınız.

GRANEMO camlı dolabın kapaklarını açmak çok harika! Çünkü bu sürgülü kapaklar etraftaki eşyalara çarpmıyor, salonda hiç yer kaybetmiyor.

Eşya saklama sırlarımız ortaya çıktı!

Herkese yetecek kadar yer açın. Doğru dolap kombinasyonuyla duvarlarınız çok eşya kaldırır! Böylece size de, aileniz için istediğiniz gibi döşeyeceğiniz daha büyük bir salon kalır.

BESTA dolap sisteminin o kadar çok parçası var ki tam istediğiniz kombinasyonu yaratmak çok kolay. Hatta dolabın ortasına çalışma masası koymak çok kolay artık.

ikea dolapları, ikea kitaplık, ikea mutfak dolabı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir