İkea Vitrin Ve Konsollar

İkea Vitrin Ve Konsollar

4 adet olan ve her biri ayarlanabilir cam raflı dolabın içini süs eşyalarınız, resimlerinize göre ayarlayın ve 1 stoperli ve kaygan çekmecesine ortada duran eşyalarınıza katarak toplanmanıza yardımcı olsun, biraz bastırarak açılan kulpsuz kapakları, sertleştirilmiş buzlu camı, natürel cilalı dişbudak kaplaması ile hazırlanmış Bjursta vitrinleri ile en güzel yerlerinde duracağını inanıyoruz.

 

Cam kapaklı dolapları ile vitrinden arta kalan bardaklarınızı, cam eşyalarınızı ve diğer oda süslerinizi vitrinlerinizle bütünlük sağlayabilmesi için alacağınız konsollar ile görüntüyü tamamen birbirine uyumlu sağlayabilirsiniz. Konsolların sabit kablo düzenleme sistemleri ile tüm kablolarınızı rahat bir şekilde gizleyebilir, istediğinizde de el altında olmasını sağlayabilirsiniz. Yavaş yavaş kapanan stoperli kapakları, rafları, ayarlanabilir menteşeleri ile Bjursta, hemnes, borgsjö, boksel, detonf, besta/vara model konsollar en çok tutulan modelleri arasında yer alır.

 

Düşük fiyat tutkusu, esnasında sadece fiyatın düşük olmasından çok daha kuvvetli bir saplantıdır. Adeta bir adaleti bulma görevi. Tüm beynimizi, kaslarımızı ve dayanaklılığımızı kullandığımız bir arayış. Düşük fiyatlı ürünleri görmek çok hoşumuza gidiyor. Çünkü biliyoruz ki, düşük fiyatlı ürünü alabilen insan sayısı daha fazla. İşimiz zor ama tatmini bambaşkadır.

ikea konsol modelleri, ikea vitrin modelleri, konsol vitrin modelleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir