Kelebek Mobilya Ve Genç Odaları

Kelebek firmasının özel tasarladığı genç odası takımları gençlerimizin tercih sıralamasında model ve yarattıkları değişik havasıyla kelebek genç odası takımlarını tercih etmişlerdir.

Kelebek  mobilya kurulduğu günden bu yana sürekli kendini yenileyip geliştirmiştir, işte bu yüzden de özel genç odalarıyla gençlerimizin de gönlünü kazanmıştır, ayrıca üretim kalitesi ile uzun yıllar bu mobilyalarını kullanmakta mümkündür, muhteşem renk ve tasarımlarıyla gençlerimize umduğunu ve hayallerini sunmaktadır.

Kullanışlı yatağı, çalışma masası,iç hacmi geniş gardrobu ve komdini ile tercih ettiğiniz kelebek genç odası takımını yıllarca ve zevkle güveni bir şekilde kullanmanız mümkündür.

Seçeceğiniz renkler arasında beyaz ve meşe renkli takımlarıyla içinizi hiç sıkmayacak şık modern genç odaları en yakın kelebek mağazalarında bulabilirsiniz.

Ayrıca bu mobilyaları takım halinde alabileceğiniz gibi  parça  parça da olarak da satın alabilirsiniz,2 yıl garanti kapsamında olan kelebek  genç oda takımlarını istediğiniz şartlarda taksitli fiyatlarıyla da almak mümkündür, mesela kelebek ten aldığımız 2.500 TL tutan bir takımın taksitli fiyatı 2.817 TL dir, 18 ay taksitli seçeneğinde taksitler 1.6667 TL ye gelmektedir, çocuklarımız kelebek genç odası takımlarıyla sevindirelim.

kelebek mobilya, genç odası, genç odası modelleri, genç odası fiyatları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir