Köşe Koltuk Takımları 2017

Evdeki keyif köşesi

Rahatlığı ile olduğu kadar görselliği ile de bağımlılık yapan bir mobilyadır okuma koltuğu. Gelin bu ay sizin için seçtiğim örneklere bir göz atalım

Ekim ayının gelmesi ve havaların serinlemesiyle birlikte evde geçirdiğimiz vakit daha çok artmaya başlıyor. Fakat henüz gün ışıkları parlaklığını ve ısısını çokça kaybetmemişken, bundan yararlanmanın tam sırası diye düşünüyorum. Hazır kış bastırmadan, evin içerisi karanlığa gömülmeden, gün ışığını en parlak aldığınız bir köşeye okuma koltuğunuzu yerleştirin derim. Dijital dünyanın tüm hayatımızı kaplamaya başladığı bir zamanda bu ürünü ‘okuma koltuğu’ olarak tanımlamaktan vaz geçmek istemiyorum. Ama tabii ki hepimiz biliyoruz zaten; aynı koltukta televizyon izlemek, tablet bilgisayara bakmak ya da kahve yudumlamak da çok zevkli olur. Evin bir köşesini keyif mabedine çevirmek elinizde. Her sayıda, aynı ürünün farklı malzemeden, fakat farklı bütçelere hitap eden örneklerine yer vermeye çalışıyorum. Ama bu sefer sanırım biraz yıldızlar geçidine dönüştü.

Köşe koltuğu için olabilecek en uygun forma sahip bu ürün, okurken ihtiyaç duyacağınız konforu da en iyi şekilde sağlıyor. Farklı kumaş seçenekleri olsa da bence bu baklava dilimleri koltuğa estetik anlamda dikkat çekici bir estetik katıyor. Bir oturma grubunun parçası olmaktansa, ayrı olarak konumlandırılması gereken bu koltuğun ayakları dişbudak ağacından, yüzeyi ise özel bir kumaşla kaplanmış. Nereye koyarsanız koyun, o mekanın bir çekim merkezine dönüşeceği kesin! “Tasarım dünyasının Lady Gaga’sı” diye anılan Marcel Wanders’ın bu ürünü özel bir ilgiyi gerektiriyor.

2017-yataş-köşe-koltuk-takımları.jpg

2017-Yataklı-Köşe-Koltuk-Takımları.jpg

2017-kırmızı-köşe-koltuk-takımları.jpg

2017-Mor-Köşe-Koltuk-Takımları.jpg

2017-spor-l-koltuk-takımları.jpg

yataş-köşe-koltuk-takımları-2017.jpgPembe-Köşe-Koltuk-Takımları-2017.jpg

Mor-Köşe-Koltuk-Takımları-2017.jpg

2017-mor-köşe-koltuk-takımları.jpg

2017-Desenli-Köşe-Koltuk-Takımları.jpg

pembe-köşe-koltuk-takımları-2017.jpg

istikbal-köşe-koltuk-takımları-2017.jpg

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir