Luciana Di Virgilio’nun Yapboz Kaloriferi

Ev dekorasyonuna önem verenler tarafından asla bir evin dekorasyonu tamamlanmaz. Çünkü gün geçmiyor ki yeni bir dekorasyon malzemesi çıkmasın. Her gün farklı şekillerde farklı kullanım alternatifleri sunan farklı dizaynda ürünler çıkmakta.

Ünlü bir İtalyan firması tarafından Luciana Di Virgilio’nun çok farklı ve çok şık olarak nitelendirilebilecek yapboz şeklindeki kaloriferi çıkmıştır. Kaloriferi ısınmak için hepimiz evlerimizde kullanırız. Ama kullandığımız kaloriferler görünür açısından çok da şık ve estetik bir yapıya sahip özellikte değil.

Bu da evinde dekorasyona, şıklığa önem verenler açısında gerçekten de çok büyük bir sorun olarak değerlendirilebilir. Ama neyse ki bu çok ünlü firma tarafından estetik değerlere önem verenler için tasarlanmış hem çok şık hem de çok renkli ve modern bir görünüme sahip yapboz kaloriferler evlerinizin şıklığına ve estetik dokunuşuna ayak uyduracak gibi duruyor.

Farklı renklerde ve modellerde yapılan bu ürün evinizin şekline göre uygun şekilde ve sizin istediğiniz gibi takılabilir özelliklere sahip. Hem kışın soğuklarında ısınmış olacaksınız hem de çok farklı bir şekilde ki kalorifer sistemi ile evinizin dekorasyonuna farklı ve modern parça eklemiş olacaksınız.

Latest Comments
  1. Yapboz oyunu 18 Haziran 2015

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir