ŞÖMİNE LiDERİ HÜRSAN İLE 41 YIL

Hursan Şömine 41. yılını kutlayacağı 20i6’ya çok zengin bir koleksiyonla giriyor. Markanın üretim gamında; 150 farklı çeşit odunlu şömine haznesi, orta şömineler, sıvı yakıtlı şömineler, dış giydirmeler, barbeküler ve şömine aksesuarları bulunuyor.

Hürsan Şömine, şöminenizin tüm teknik alt yapısını sunmanın yanı sıra; şöminesinin dekoratif kısımlarını da yaptırmak isteyen müşterilerine mermer, doğal laş, ahşap gibi malzemelerden binin üzerinde model sunuyor. Ayrıca kişiye özel tasarım seçeneği de mevcul.

Hürsan Şömine aynı zamanda dünyanın önde gelen birçok şömine firmasının da Türkiye distribütörlüğünü yapıyor. Hıınlar arasında elektrikli şömine konusunda dünyanın en büyük firması olan irlanda’dan DiMPLEC, doğalgazlı şömineler konusunda öncü Hollanda’dan FABER. uzaktan kumandalı sıvı yakıtlı şömineler üreten Polonya’dan PLANICA, yana açılır cam kapak sistemli, odunlu, döküm hazneler konusunda uzman Çek Cumhuriyeti’nden LiSIiO yer alıyor.

ŞÖMİNE LiDERİ HÜRSAN İLE 41 YIL_44.jpgŞÖMİNE LiDERİ HÜRSAN İLE 41 YIL_54.jpgŞÖMİNE LiDERİ HÜRSAN İLE 41 YIL_58.jpgŞÖMİNE LiDERİ HÜRSAN İLE 41 YIL_57.jpgŞÖMİNE LiDERİ HÜRSAN İLE 41 YIL_56.jpgŞÖMİNE LiDERİ HÜRSAN İLE 41 YIL_14.jpgŞÖMİNE LiDERİ HÜRSAN İLE 41 YIL_46.jpgŞÖMİNE LiDERİ HÜRSAN İLE 41 YIL_45.jpgŞÖMİNE LiDERİ HÜRSAN İLE 41 YIL_55.jpg

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir