Yeni Dekorasyon Stilleri 2017

Evin geneline hakim olan maskülen stil ebeveyn yatak odasında da ceviz duvarlar ve deri yatak başlıklarıyla devam ediyor. Evdeki bütün perdeler Alya’dan temin edilmiş. Avize, Hedef Aydınlatma’dan seçilmiş. Koyu kahverengi bantlarla genel çizgileri vurgulanan mutfak, eve özel olarak çizilip iç mimar tarafından ürettirilmiş. Minimalist stilin hakim olduğu mutfakta “Emperador Dark” mermerlerin içindeki sütlü kahve tonu dolaplar için kullanılmış.

Ebeveyn banyosu, evdeki diğer banyolardan farklı olarak daha açık renkli malzemelerden tasarlanmış. Yatak odasında kullanılan çıtalar banyoda da devam ettirilerek bir bütünlük yaratılmış. Banyodaki seramikler Seranit’ten seçilmiş. Duş bölümünde, Hansgrohe marka ürünler tercih edilmiş.

Bahçe katındaki Türk hamamı iptal edilerek Promet’ten temin edilen bir sauna ve banyonun olduğu ayrı bir bölüm oluşturulmuş.

Antrede kullanılan “Rainforest Green” mermerin aynı yerde bulunan misafir banyosunda da kullanılmasıyla devamlılık sağlanmış. Aynaların arkası gizli dolap.

Siyah ve gri tonlarında, maskülen bir stilde tasarlanan genç odasını ısıtmak için kütüphane doğal ahşap renginde bırakılmış. Siyah “Toros” mermerinin cilasız kullanıldığı duvar tarafındaki yatak, açık kütüphane, hareketli başucu aydınlatmaları ve mobilyalar iç mimarın çizimi ve özel üretim.

Çocuk odasında, yatak başında kullanılan cilasız siyah “Toros” mermeri banyoda cilalanarak kullanılmış. Odanın girişindeki füme aynalar buradaki banyoda da devam ettirilerek daha geniş ve aydınlık bir alan oluşturulmuş. Füme aynaların ortasına yuvarlak net ayna yerleştirilerek ev sahiplerinin kendilerini daha net görmesi hedeflenmiş. Lavabo ve klozet, Bocchi’den alınmış; Vitra’nın İstanbul serisi bataryalarla bütünlenmiş.

2017-Yeni-duvar-kağıdı-modelleri.jpg

2017-Tığ-işi-yeni-oya-modelleri.jpg

2016-2017-Vivense-Kanepe-Modelleri-ve-Fiyatları-2260-TL.jpg

yeni-trend-ev-dekorasyon-modeli.jpg

yeni-mutfak-modelleri-dekorlarnet-yeni-dekorasyon-fikirleri-2016-fiyatlari.jpg

2017-Bellona-yeni-halı-modelleri.jpg

2017-Yeni-beyaz-ev-dekorasyon-örnekleri.jpg

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir