Yeni Sezon Yan Sehpa Modelleri

Merhaba değerli İnegöl Mobilya takipçileri sizlere bugün yan sehpa modellerini tanıtmak istiyorum. Günümüz trendleri arasına yeni giren yan sehpaları artık hemen hemen her evde görmek mümkün olmaya başlamış durumdadır. Özellikle evlenecek çiftlerin bilhassa tercih ettikleri bu tarz sehpalar üretiminin ve işçiliğinin sağlam olması ile çıkartılan modellerin daha fazla olması sebebi ile genç kızlarımızca çok tutulmaktadır.

Özellikle beyaz renkli mobilya takımları ile bire bir uyum sağlayan yan sehpaların üç ayaklı ve dört ayaklı modelleri yanı sıra zaman zaman iki bacaklı olanları da bulunmaktadır. Bunların ayrıca eğri bacaklı olanları ise ortama ayrı bir hava katmakta, klasik olarak çıkartılan düz ayakları ise de yine ayrı bir güzellik katmaktadır. Yan sehpalar günümüz standartlarına tam uyumlu olarak imal edilmekte, renk uyumları ise daha bir avantaj sağlamaktadır. Standart ve demode olmaya yüz tutmuş sehpaların yerlerine alan yan sehpalar üzerinde çay içmek ise ayrı bir güzellik vermektedir.

Tasarımcılar tarafından özenle tasarlanan yan sehpalar karşımıza yuvarlak ve kare ile iki katlı ve üç katlı modellerinden tutun da, koltuğa dayalı, gazetelikli modelli tasarımları ile karşımıza çıkmakla beraber bunları en yakın mobilya mağazalarında görmemizi tavsiye ederiz. İnegöl Mobilya.net Sundu…

sehpa, sehpa modelleri, yan sehpa, sehpa fiyatları, yeni sezon sehpa

Latest Comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir