18464636af2cc91dea52624be254db24 Yeni Sezon Yan Sehpa Modelleri | İnegöl Mobilya

Arama yap

Abone Ol

E-mail Adresinizi Girin:

Feedburner ile FeedBurner

Google

Yeni Sezon Yan Sehpa Modelleri

Anasayfa > Sehpa Modelleri

yan sehpa modelleri 11 Yeni Sezon Yan Sehpa Modelleri

Merhaba değerli İnegöl Mobilya takipçileri sizlere bugün yan sehpa modellerini tanıtmak istiyorum. Günümüz trendleri arasına yeni giren yan sehpaları artık hemen hemen her evde görmek mümkün olmaya başlamış durumdadır. Özellikle evlenecek çiftlerin bilhassa tercih ettikleri bu tarz sehpalar üretiminin ve işçiliğinin sağlam olması ile çıkartılan modellerin daha fazla olması sebebi ile genç kızlarımızca çok tutulmaktadır.

Özellikle beyaz renkli mobilya takımları ile bire bir uyum sağlayan yan sehpaların üç ayaklı ve dört ayaklı modelleri yanı sıra zaman zaman iki bacaklı olanları da bulunmaktadır. Bunların ayrıca eğri bacaklı olanları ise ortama ayrı bir hava katmakta, klasik olarak çıkartılan düz ayakları ise de yine ayrı bir güzellik katmaktadır. Yan sehpalar günümüz standartlarına tam uyumlu olarak imal edilmekte, renk uyumları ise daha bir avantaj sağlamaktadır. Standart ve demode olmaya yüz tutmuş sehpaların yerlerine alan yan sehpalar üzerinde çay içmek ise ayrı bir güzellik vermektedir.

Tasarımcılar tarafından özenle tasarlanan yan sehpalar karşımıza yuvarlak ve kare ile iki katlı ve üç katlı modellerinden tutun da, koltuğa dayalı, gazetelikli modelli tasarımları ile karşımıza çıkmakla beraber bunları en yakın mobilya mağazalarında görmemizi tavsiye ederiz. İnegöl Mobilya.net Sundu…

yan sehpa modelleri 8 Yeni Sezon Yan Sehpa Modelleri

sehpa, sehpa modelleri, yan sehpa, sehpa fiyatları, yeni sezon sehpa

Bir önceki yazımıza git:Monte Maksi Takım

Yeni Sezon Yan Sehpa Modelleri

1 Yorum yapılmış

[...] muhteşem tasarımları ile tamamen coffeetable kültürünü yaşatabilme imkanı sunmaktadırlar. İnegöl Mobilya [...]

DMCA.com